O Nas

Nasza przygoda z witarianizmem rozpoczęła się już we wrześniu 2016 roku. To wtedy zdecydowaliśmy się na zmianę stylu życia i przejście na dietę opartą na surowych produktach roślinnych. Była to konsekwencja naszych problemów zdrowotnych, które wynikały m.in. z nieodpowiedniego odżywiania. Nie mogliśmy liczyć na pomoc konwencjonalnej medycyny i farmacji, które zawiodły nasze oczekiwania!

Już w 2009 rozpoczęliśmy poszukiwanie właściwej drogi do zdrowia i długowieczności. Zaczęliśmy od sokoterapii, która polega na spożywaniu świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Sokoterapia ma wiele zalet, takich jak oczyszczanie organizmu z toksyn, dostarczanie witamin i minerałów, poprawa trawienia i odporności, a także wspomaganie leczenia wielu chorób. Po kilku miesiącach stosowania sokoterapii poczuliśmy znaczną poprawę naszego samopoczucia i zauważyliśmy pozytywne zmiany w naszym wyglądzie!

Następnie postanowiliśmy wyeliminować mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ze swojej diety. Po wielu latach poszukiwań i badań odkryliśmy witarianizm – styl życia, który okazał się dla nas najlepszym rozwiązaniem, aby odzyskać zdrowie, energię i przedłużyć życie.

W trakcie naszej podróży zgłębialiśmy wiedzę na temat tego sposobu odżywiania, czytając książki, oglądając filmy i uczestnicząc w kursach na całym świecie. Dzięki temu nie tylko pomogliśmy sobie i naszym bliskim wyzdrowieć, ale też zdobyliśmy wiedzę, którą chcemy się teraz podzielić z Tobą.

Jesteśmy pasjonatami surowego żywienia i chcemy Ci pokazać, jak wiele korzyści może przynieść Ci taki styl życia. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i pomóc Ci na Twojej własnej drodze do zdrowia i długowieczności.

Mariusz i Agnieszka

pixel